НВО "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 15 - дитячий юнацький центр "Явір"

Робота логопункту

Розклад занять на логопедичному пункті при НВО № 15                                                                                                                  каб. 205

Магльована Олена Іванівна вчитель-логопед вищої кваліфікаційної категорії, педагогічне звання "старший вчитель"

Педагогічний стаж роботи - 28 років

Закінчила Слов'янський державний педагогічний університет 1989 року ( олігофренопедагогіка, логопедія)

З 2011 року працюю вчителем-логопедом на логопедичному пункті НВО№ 15 ( каб. 205)

Вам будуть надані консультації з питань:

1. Коли слід звертатись до логопеда

2. Причини мовленнєвих порушень

3. Мовленнєвий розвиток дитини

4. Мовленнєва готовність до школи

5. Поради майбутнім першокласникам

Як розвивати мовлення дітей? ( поради батькам)

• Розмовляйте з дитиною під час будь-якої діяльності. Розповідайте про те, що ви робите і що робить вона сама.
  • Учіться уважно слухати дитину, дивлячись їй в очі
  • Ставте відкриті запитання. Це стимулюватиме дитину давати повні відповіді
  • Витримуйте паузу після поставленого запитання
  • Розповівши дитині коротеньке оповідання, запропонуйте переказати його
  • Розглядайте разом ілюстрації до оповідань, сюжетні картинки. Запропонуйте відповісти не непрямі запитання: „Що було до того, що тут зображено? Що сталося потім?”
  • Для збагачення словника дитини вчіть її називати предмети, що навколо, їхні ознаки та дії з ними
  • Пам’ятайте ваша мова – зразок для дитини!!!
  • Завжди відповідайте на запитання сина чи доньки, підтримуйте їхню допитливість
  • Любіть дитину й хваліть її за позитивні вчинки та правильні відповіді