Міжнародний День безпечного Інтернету

6 лют. 2018
відзначають під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою»

06 лютого 2018 року за ініціативою Європейської комісії в Україні відзначається Міжнародний День безпечного Інтернету, організаторами якого є Коаліція за безпеку дітей в Інтернеті, що проводить ряд комплексних соціальних програм, покликаних привернути увагу суспільства до загроз, що несе невміння правильно користуватися мережею Інтернет. Інтернет надає величезні інформаційні можливості, але діти, їхні батьки та вчителі повинні бути впевнені у тому, що Iнтернет-середовище є безпечним для дитини.

Учитель інформатики Головко О.М. залучила дітей до різних заходів: тренінг "Безпечний інтернет", виготовлення учнями 9 класу інформаційних буклетів "Загрози в Інтернеті", учні 8 класу створили презентації "Культура спілкування в мережі Інтернет", учні 5 - 7 класів взяли участь у конкурсі малюнків та плакатів. Учні 2-4 класів переглянули відеоролик «Чомучка. Комп’ютер_23. Безпека в Інтернеті при роботі»ознайомилися з ресурсом «Про Інтернет».