Свято Останнього дзвоника

31 трав. 2018
31 травня о 8.00 год. у закладі відбулось свято Останнього дзвоника у 2017-2018 навчальному році

Свято Останнього дзвоника - це чудова подія, останній день навчального періоду та початок літнього відпочинку. Цього разу свято відбулось нетрадиційно, розпочалось з урочистого заходу, який зібрав учнів 1-4 класів в ігровій кімнаті, а 5-9 класи в актовій залі. Дотримуючись безпечних та комфортних умов, захід був нетривалим за часом. Проте свято пройшло урочисто, цікаво та насичено гарними емоціями.

Директор навчального закладу Левченко Л.П. та заступник директора з НВР Севрук Н.П. привітали учнів із завершенням навчального періоду, побажали гарного та цікавого відпочинку влітку, а також нагородили найстаранніших учнів похвальними листами. Також був нагороджений "кращий учень" навчального року, ним став випускник 9 класу Бондаренко Олександр.

Учні та вчителі переглянули відеоролик, у якому містились світлини кращих заходів та цікавих моментів 2017-2018 навчального року. Адже за цей час відбулось багато значимого для школярства. Учні здобували нові знання, брали участь в різних олімпіадах та конкурсах, проводили цікаво своє дозвілля, відвідували театри, музеї, філармонії, галереї, а дехто побував і за межами нашої області. Період навчання – це незабутні моменти!

А дев'ятикласники всерйоз замислились про вступ у навчальні заклади, дехто з них скоро отримає нове звання – студент! Тож шкільна родина провела їх на нову сходинку більш дорослого життя та подарувала на згадку сувеніри.

Після святкового заходу учні разом зі своїми класними керівниками пішли на Останній урок, годину родинно-сімейного спілкування. У класах учнів вже чекали їх батьки, які прийшли розділити радісні моменти зі своїми дітьми та вчителями.

Усі бажаючі мали змогу сфотографуватися на згадку про свято.

ФОТОЗВІТ можна побачити тут https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1lncH5-rTZZqCu5B1YzmtaAGsmfS-4EVt