Відзначаємо день народження рідного міста

15 вер. 2018
Учні та педагоги закладу взяли участь у заходах з нагоди відзначення 264-ї річниці заснування міста Кропивницького

Однією зі станцій під час святкування Дня міста, була  презентація оригінальної, змістовної колекції учнів і педагогів "Таємниці і захоплення". Яскравим представником своєї сімейної колекції став учень 8 класу нашого навчального закладу Невоструєв Олексій, який представив колекцію ювілейних та пам'ятних монет України. Сім'я Олексія вже багато років збирає цікаві ювілейні монети України, особливо захоплюється монетами, за допомогою яких можна вивчати історію рідної держави. Серед них були представлені монети з петриківським розписом, зі знаками княжої держави Володимира Великого, з руським золотим левом, козаком з мушкетом, "Щедрик, щедрик, щедрівочка" і монети приурочені до подій 2013-2014 років "Героям Майдану" та інші. Монети мали номінал 2 або 5 гривень, зі звичайного металу а також з німецького срібла. Серед зацікавлених колекцією було дуже багато жителів міста та гостей.

На іншій станції "Фотозона "Золота осінь у Кропивницькому" вихованці ДЮЦу "Явір" під керівництвом завідуючої центром Пташинської В.В., представили власноруч виготовлену композицію, біля якої залюбки фотографувались охочі. Композиція складалась із плетеного кошика з живими квітами, плетеної підставки під кошик та декорована клітка для птахів.

Також керівник гуртка декоративно-ужиткового мистецтва Стромець К.В. підготувала цікавий майстер-клас з виготовлення декоративних осінніх листочків. Дітлахи міста мали змогу виготовити букети з різнобарвного осіннього листя та прикрасити ними свої домівки.

Вчителі Міняйло Т.С., Москаленко О.В. та Журавльова Я.О. підготували дітей до участі у літературному салоні, який проходив по вул. Двірцевій. У ньому взяли участь учениця 7 класу Дмитрашко Вікторія з уривком з поеми "Сон" Т.Г.Шевченка, учень 6 класу Кущ Даніїл з композиціїєю Світлани Ніколаївської "Мій рідний край" та учениця 9 класу Капуста Дарія з композицією Т.Г.Шевченка "Думи мої, думи мої".