20 бер. 2023

Конкурс "Кращий читач поезій про Україну"

Конкурс проведено в рамках тижня початкових класів серед учнів початкової школи.
20 бер. 2023

Флешмоб "Одягни вишиванку"

В рамках першого дня тижня початкових класів "З Україною в серці!" було проведено флешмоб для учнів 1-4 класів "Одягни вишиванку"
10 бер. 2023

Хакатон "Обери свою професію"

,,,
6 бер. 2023

Вдруге взяли участь у Всеукраїнському соціальному проєкті ЮНІСЕФ " Поруч"

Учні 2-3 класів пройшли багато різних вправ спортивного напрямку, заняття націлені на збереження здоров'я та життя, а також тренінгові вправи з психологом.
27 лют. 2023

Безпека на дорозі

27 лютого 2023 року учні 8 класу #Лелеківської_гімназії_Кропивницької_міської_ради були задіяні у заході "Регулювальник".
23 лют. 2023

ІІІ міський Воркшоп "Майстерня лайфхаків: від ідеї до втілення"

Завітайте на платформу заходу, де спеціалісти міста і зокрема практичний психолог нашого закладу, діляться цікавими практичними вправами та техніками для роботи з дітьми.
21 лют. 2023

Учні 5-8 класів прийняли участь у вікторині до Дня рідної мови.
13 лют. 2023

Акція "Моє серце із захисниками України"

Учні та вихованці дошкільного відділення взяли участь в акції "Моє серце із захисниками України".
9 лют. 2023

Освітянський форпост Кропивницького

За період Російсько-Української війни наш заклад спрямував зусилля на допомогу ЗСУ, ВПО, співпрацювали з волонтерськими організаціями тощо.
8 лют. 2023

Олімпійський день здоров’я: у Лелеківській гімназії відзначили День закоханих спортивними змаганнями

У комунальному закладі «Лелеківська гімназія Кропивницької міської ради» відбувся Спортивно-масовий захід «Олімпійський день здоров'я», присвячений Дню Святого Валентина.