Комунальний заклад "Лелеківська гімназія Міської ради міста Кропивницького"

счетчик посещений
GISMETEO: Погода по г.Кировоград Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Методична робота

НВО №15 є опорним закладом з проблеми:"Трансформаціяпедагогічних ідей
 В.О. Сухомлинського в практику роботи педагогічного закладу"

Педагогічний колектив закладу працює над науково-методичною проблемою:

«Формування компетентної особистості випускника шляхом впровадження інноваційних технологій навчання та підвищення професійного рівня педагога »

Методична робота  в нашій школі - це цілісна система, заснована на досягненнях передового педагогічного досвіду і на конкретному аналізі навчально-виховного  процесу.

Метою методичної роботи є:

- зростання рівня педагогічної майстерності окремого вчителя і всього педагогічного колективу;

- надання дієвої допомоги вчителям і класним керівникам в поліпшенні організації навчання і виховання;

- узагальнення і впрадження передового педагогічного досвіду;

- підвищення теоретичного рівня і педагогічної кваліфікації учителів і керівництва школи.

Аналіз методичної роботи за 2016-2017 навчальний рік

Наказ про організацію  методичної роботи з педагогічними кадрами  на 2017-2018 н. р.

Структура роботи закладу над науково-методичною проблемою

План методичної роботи на 2017-2018 навчальний рік

знаходяться тут