Методичні об'єднання

Циклові методичні об’єднання:

Суспільно- гуманітарного циклу та художньо-естетичних дисциплін з проблеми : «Формування компетентної  особистості  учня  через застосування інновацій під час викладання предметів  суспільно-гуманітарного циклу та художньо-естетичних дисциплін, в умовах Нової української школи», керівник Ковальчук В.В..

Природничо – математичного циклу,  трудового навчання та фізичної  культури з проблеми : «Формування компетентної  особистості  учня  засобами предметів природничо-математичного  циклу, трудового навчання та фізичної  культури, в умовах Нової української школи», керівник Петченко Н.В.

Вчителів початкових класів та  вихователів гпд з проблеми :«Формування компетентної особистості молодшого школяра засобами інноваційних технологій навчання та виховання, відповідно до концептуальних засад Нової української школи», керівник Петруляк О.А.

МО класних керівників :«Робота класних керівників щодо розвитку ключових компетентностей учнів шляхом удосконалення освітнього процесу на основі інтегрованого підходу в умовах Нової української школи» , керівник Москаленко О.В.