Комунальний заклад "Лелеківська гімназія Міської ради міста Кропивницького"

счетчик посещений
GISMETEO: Погода по г.Кировоград Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Інтегроване та інклюзивне навчання

Діти з особливими освітніми потребами  –  поняття, яке широко охоплює всіх дітей, чиї освітні потреби виходять за межі загальноприйнятої норми, йдеться про дітей із особливостями психофізичного розвитку, обдарованих, а також дітей із соціально вразливих груп.

Умови доступності закладу

для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Вхід в заклад (старого корпусу) обладнано приставним пандусом (приставляється технічним працівником при необхідності), а також кнопкою виклику працівника.

Вхід в заклад (нового корпусу) обладнано пандусом та кнопкою виклику працівника.

На виділені державою кошти в навчальному закладі значно поповнилась матеріальна база для роботи з дітками класів ІПК та інклюзії.