НВО "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 15 - дитячий юнацький центр "Явір"

Дошкільне відділення закладу

ВІТАЄМО НА СТОРІНЦІ ДОШКІЛЬНОГО  ВІДДІЛЕННЯ !

ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС :                                                                                                                      Мережа груп                                                                                                                                Розклад та режим                                                                                                                           Група №1                                                                                                                                     Група №2                                                                                                                                     Група № 3                                                                                                                                    Група №4

Безпека життєдіяльності                                                     ​                                                       Поради батькам

ШАНОВНІ БАТЬКИ! Як зберегти дітей від біди, як навчити їх безпечній поведінці та передбачити наслідки небезпечних розваг? Ці питання постійно встають перед вами.

Щоб зберегти життя та здоров’ я дітей, пам’ятайте та виконуйте наступні поради:

1 Не залишайте дітей дошкільного віку одних, навіть на короткий час!

2 Якщо виникла така потреба, не дозволяйте дитині відчиняти двері незнайомій людині, навіть одягненій в міліцейську форму. Навчіть користуватись дверним вічком, нікому, крім батьків не відчиняти.

3.Навчіть користуватись телефоном для виклику служб : 101, 102, 103, 104. Коли біда чи хвороба захватила зненацька, а дитина одна вдома, вона повинна знати, що необхідно зателефонувати близьким, звернутися до сусідів, викликати швидку допомогу, чітко назвавши свої координати.

4.Забороняйте користуватись ліфтом без супроводу дорослих, а також входити у ліфт з незнайомими людьми.

5.Вчіть дітей звертатися за допомогою до людей, які працюють у правоохоронних органах.

6,Не дозволяйте дражнити тварин. Попереджайте зародження в дитині жорсткого відношення до «друзів наших менших».

7. Забороняйте дітям підбирати на вулиці незнайомі предмети. Вони можуть бути небезпечними.

8.Треба опрацювати з дітьми уміння уникати проблемних місць, розповідати дітям, наскільки небезпечно «гратися» з вибухонебезпечними предметами (балончиками, петардами, патронами).

9 Оснастіть електророзетки в вашій квартирі заглушками. Не допускайте дитину до газових та електричних приладів. Не дозволяйте дітям самостійно вмикати телевізор, магнітофон, комп’ютер.

10. Зберігайте небезпечні предмети ( ліки, сірники, запальнички, гострі та ріжучі інструменти) в недоступних місцях.

11. У дітей необхідно формувати основи самозахисту.

Рекомендуємо проводити бесіди в цьому напрямку з приведенням різних прикладів, розглядом ілюстрацій та розігруванням ситуацій «Що ти робитимеш, якщо…(незнайомий запропонує цукерку, загубив ключа від квартири, загубився один у місті тощо).

12.Навчайте дітей безпеці життєдіяльності в повсякденні, в процесі організації екскурсій, бесід, спостережень, в створенні ігрових ситуацій та під час розваг.

Своїм прикладом навчайте дітей виконанню цих вимог. Приклад старших є для дітей кращим методом виховання!

Сподіваємось, що ця пам’ятка допоможе Вам зберегти дитину від біди