Ділимось досвідом роботи

20 бер. 2018

Дата проведення: 20.03.18 р.

Місце проведення: НВО №15

Час проведення: з 9.00  до 14.00 год.

Форма проведення: презентація досвіду роботи навчального закладу.

Керівник семінару: Міцай Ю.В. , завідувач науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров'я КЗ КОІППО ім.В.Сухомлинського

ФОТОЗВІТ та ПРЕЗЕНТАЦІЇ можна побачити тут https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1QXNjr7r2-mJ0E3y2o58F0oZJZE0bM3-b

План проведення семінару-практикуму

І. Організаційна частина

· Реєcтрація учасників.

Оргкомітет

· Візитна картка навчального закладу, його діяльність відповідно означеної проблеми.

Левченко Л.П., директор НВО №15

ІІ. Теоретична частина

· Літературно-музична композиція «Гуманістичні ідеї В.О.Сухомлинського в освітньому просторі закладу».

Педагогічний колектив закладу

· “Дидактичні ідеї В.О.Сухомлинського в системі методичної роботи з педагогами закладу.     Ознайомлення з учнівськими та педагогічними напрацюваннями“.

Севрук Н.П., заступник директора з НВР

· “Використання спадщини та ідей В.О.Сухомлинського у виховній роботі  навчального закладу”.

Коноваленко С.А., педагог-організатор

· “Ідеї гуманної педагогіки В.О.Сухомлинського. Ігрові технології в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. Навчання через гру”.

Магльована О.І., вчитель-логопед

· “Бібліотека—найважливіше вогнище духовної культури”.

Згривець О.М., шкільний бібліотекар

ІІІ. Практична та творча частина

· Урок мислення “А вже весна, а вже красна…”.

Петруляк О.А., вчитель початкових класів

· “Спілкування і бережливе ставлення до природи через творчість” (майстер-клас з виготовлення декоративної рамки).

· Ознайомлення з виставкою учнівських робіт “Творчість дитячих рук”.

Пташинська В.В., завідуюча ДЮЦ “Явір”

· Засідання творчої групи з проблеми "Використання творчої спадщини В.Сухомлинського  у формуванні  моральних якостей дитини".

Лукіна К.В., вчитель початкових класів,    голова творчої групи

· Майстер-клас  зі створення казок  "Казка—філософія для дітей".

Унгул Н.В., Яшан О.В., вчителі початкових класів

· Фрагмент тренінгового заняття для батьків "Виховуючи свою дитину, ти виховуєш себе" (за новітньою Всеукраїнською програмою "Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція". )

Шевченко О.М., практичний психолог

Обідня перерва

ІV. Заключна частина

·   Підведення підсумків роботи,

обмін враженнями та педагогічними ідеями.

Міцай Ю.В. , завідувач науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров'я  КЗ КОІППО ім.В.Сухомлинського