20 бер. 2018
В заході взяли участь вчитель-логопед Магльована Олена Іванівна та вчитель розвитку мовлення та корекції розвитку Магльована Яна Юріївна з відео-презентацією "Навчання через гру" ігрові технології в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

20 березня 2018 року НВК№26 відбувся майстер-клас «Психологічний супровід та корекційна робота на шляху до Нової української школи». В заході взялиучасть вчитель-логопед Магльована Олена Іванівна та вчитель розвитку мовлення та корекції розвитку Магльована Яна Юріївна з відео-презентацією  "Навчання через гру" ігрові технології в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. Учасників заходу ознайомили з різновидом дидактичних матеріалів, ігор, методик,корекційних засобів, що використовують у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. Також була запропонована практична та консультаційна частина.