Ми стали учасниками конкурсу на кращий захід національно-патріотичного спрямування серед закладів освіти міста

7 трав. 2018
7 травня 2018 року у навчальному закладі відбувся захід національно-патріотичного спрямування "Моє ім’я – Батьківщина, лелеки легке крило"

З метою виховання учнівської молоді в дусі патріотизму наш заклад взяв участь в міському конкурсі на кращий захід національно-патріотичного спрямування серед закладів освіти міста. Темою заходу колективом школи було обрано "Моє ім’я – Батьківщина, лелеки легке крило".

Тож 7 травня об 11.00 годині навчальний заклад радо зустрічав гостей. Учні запросили у стіни рідної школи випускників, які були або є на даний час учасниками АТО. З членів журі до школи завітали Журавльова О.В. - головний спеціаліст відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти, Сілантьєва Є.Е. - заступник директора з навчально-методичної роботи комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості Кіровоградської міської ради», Чорний П.Г. - завідувач відділом комунального закладу «Станція юних техніків Кіровоградської міської ради».Також у залі були присутні учні 6-8 класів зі своїми класними керівниками.

Під час заходу учні розповіли історію виникнення малої Батьківщни – Лелеківки, ознайомили з її видатними людьми. Під час заходу звучали уривки пісень, вірші, проходило живе спілкування із запрошеними гостями. Для них учні виготовили і подарували сувеніри на згадку - лелеки-символи Лелеківки (магніти).

Члени журі спостерігали за виступами на сцені, оцінили захід, подякували учням та вчителям за вивчення і поширення історії своєї малої Батьківщини.

Тож тепер чекаємо результатів.

Фотозвіт можна побачити тут https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1DX6CxzSKjh1kSbOV5MFS9E-KWBw_R-7c