КАРАНТИН ПРОДОВЖЕНО!

24 квіт. 2020
Згідно постанови КМУ від 22.04.2020 № 291 та наказу управління освіти від 23.04.2020 року № 202-о карантин продовжено до 11.05.2020.

Відповідно до накзу управління освіти:заборонити відвідування здобувачами освіти закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти на період до 11 травня 2020 року;заходи щодо:забезпечення проведення навчальних занять за допомогою дистанційних технологій до 11 травня 2020 року;часткового переведення працівників на роботу в дистанційному режимі та на виконання інших видів робіт (організаційно-педагогічна, методична, наукова тощо);посилити заходи стосовно запобігання поширення коронавірусу COVID-19 та дій у випадку захворювання та розміщення відповідної інформації на сайтах закладів освіти;недопущення під час карантину перебування груп дітей на вулиці, дитячих та спортивних майданчиках, в інших громадських місцях, а також залишення дітей без нагляду дорослих.