У закладі перевірено стан організації харчування

15 лют. 2021
З 10 по 11 лютого 2021 року в закладі було проведено перевірку стану організації харчування дітей

Відповідно до доручення міського голови А.Райковича щодо посилення контролю за якістю продуктів харчування, санітарного стану харчоблоку, на виконання пунктів 1.5, 1.6 наказу управління освіти від 27 серпня 2020 року № 458/о «Про організацію харчування учнів та вихованців в закладах освіти м. Кропивницького на 2020/2021 н.р.»  з10 по 11 лютого 2021 року   в закладі було проведено перевірку стану організації харчування дітей Комісією  по харчуванню. До перевірки дули залучені  представники батьківського комітету навчального закладу та дошкільного відділення.

Результати перевірки будуть розглянуті на нараді при директорі та враховані  в подальшій роботі.

Фотозвіт можна переглянути   ТУТ