"Весняний квест"

20 бер. 2023
Підсумковий день тижня початкових класів було проведено у формі активного квесту.

В непростий час для нашої країни ми вирішили трохи розважити наший наймолодших школярів та провести "Весняний квест". Він пройшов в останній день тижня початкових класів як підсумок та невеличке свято.

Діти отримали путівнички для руху шістьма станціями: "Загадкова", "Логічно-гумористична", "Мурррркотіння", "Філворд", "Хто зайвий?" та фінальною станцією "Музична". У кожній з кімнат учні мали виконати певні завдання та отримати одну з пелюсток Веселкової квітки. Останнім завданням було потрапити до музичної станції та виконати пісню від свого класу. Хоч ми і зустрілись з певними труднощами у вигляді повітряних тривог, та це не завадило і продовжилось в укритті нашого закладу. Українці - найсильніший, найсміливіший та найпозитивніший народ.

"З Україною в серці!"