7 трав. 2018

Ми стали учасниками конкурсу на кращий захід національно-патріотичного спрямування серед закладів освіти міста

7 травня 2018 року у навчальному закладі відбувся захід національно-патріотичного спрямування "Моє ім’я – Батьківщина, лелеки легке крило"
27 квіт. 2018

Розпочата підготовка до роботи пришкільного табору «Лелечата»

До уваги батьків! З 01 по 20 червня 2018 року на базі НВО№ 15 буде працювати пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Лелечата».
5 квіт. 2018

Великодній кошик

5 квітня на площі перед будинком міської ради відбулась виставка учнівських робіт на великодню тематику, а також різноманітні майстеркласи з виготовлення поробок
30 бер. 2018

Виставка метеликів

Метелики – це найкрасивіші створіння природи з найрізноманітнішою гамою барв. Ці істоти не тільки естетично привабливі, а й нікого не залишать байдужим тому, що можуть приковувати погляд буквально кожної людини. Щоб краще дізнатися про цих істот у закладі була організована виставка метеликів.
27 бер. 2018

Поповнення спортивним обладнанням

Навчальний заклад отримав новий спортивний інвентар для занять фізкультурою та спортом
20 бер. 2018

«Психологічний супровід та корекційна робота на шляху до Нової української школи»

В заході взяли участь вчитель-логопед Магльована Олена Іванівна та вчитель розвитку мовлення та корекції розвитку Магльована Яна Юріївна з відео-презентацією "Навчання через гру" ігрові технології в роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.
20 бер. 2018

Ділимось досвідом роботи

7 бер. 2018

З Міжнародним жіночим днем!!!

Колектив НВО №15 вітає всіх жінок міста Кропивницький з Міжнародним жіночим днем та святом весни!
7 бер. 2018

Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

7 березня 2018 р. у закладі відбувся святковий концерт-привітання з Міжнародим жіночим днем та святом весни
1 бер. 2018

Про перенесення робочих днів у 2018 році.

З метою раціонального використання робочого часу