НВО "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 15 - дитячий юнацький центр "Явір"

До дня народження В.О.Сухомлинського

Заходи з нагоди 105-ої річниці від дня народження

В. О.Сухомлинського»

З метою підвищення пізнавального інтересу учнів, поглиблення уявлення про використання відомостей з математики, фізики та інформатики у повсякденному житті, розвитку логічного мислення,  творчої активності та допитливості з 10 квітня по 14 квітня 2023 року в Комунальному закладі «Лелеківська гімназія Кропивницької міської ради» вчителями Левченко В.Є., Лукиною К.Ф., Головко О.М. проводився тиждень математики, інформатики та фізики.

Учні 7 класу на математичному заході «Із історії видатного давньогрецького математика та фізика Архімеда» дізналися цікаві факти про мислителя та легенди, пов’язані з його життям.

Учні 5 класу взяли участь в математичних перегонах «Подорож до Комп’ютерленду». Діти виконували логічні та нестандартні задачі з практичним змістом, отримали позитивні емоції. Перемогла команда «Веселка»: Сафонова Е., Григор’єв Д., Градінар Є., Мельничук В.

Учні 6-го класу приймали участь в інтерактивній грі «Найрозумніший».

10 квітня учні 7 класу презентували свої творчі роботи з теми «Україна – космічна держава»

11 квітня учні 7-9 класів прийняли участь в квесті з фізики «Доповнена реальність». Переможці учні 8 класу отримали грамоту.

Для учнів початкової школи проведено виставку поробок з підручних матеріалів «Роботи майбутнього». Учні були креативними під час створення власних поробок. Найактивнішими учасниками були учні 2 та 3-А класів. Найкращі роботи створили: Шевня В. (2 клас), Гриценко О. (4 клас); Мегалатій Д., Саприкіна С., Горова А, Геращенко Е., Архіпов Сергій та Архіпов Михайло – 3-А класу.

12 квітня проведено бінарний урок з інформатики української літератури для учнів 3-А класу «Створення презентацій на тему: Творчість В.О. Сухомлинського». Під час уроку учні створювали презентації з даної теми, найкращі роботи в наступних учнів: Колісник К. та Комарової Д.

Учні 5-9 класів знаходили картинки, які можна було «оживити» та ознайомитися з доповнено реальністю.

Упродовж тижня учні розв’язували кросворди, ребуси, логічні та нестандартні задачі з практичним змістом, що дало їм змогу визначити необхідність знань з математики, фізики та інформатики у житті кожної людини для досягнення вершин власного успіху. Найактивнішими були учні 9 класу: створили ребуси, а потім презентували їх на дошці Padlet.

Всі активні учасники тижня отримали відмінні оцінки та подяки.

Проведений тиждень показав, що учні не байдужі до вивчення математики, фізики та інформатики, вміють логічно мислити та приймають  активну участь в позакласній роботі.