1 вер. 2017

Літературно-мистецька виставка

З 19 серпня по 1 вересня 2017 року на базі бібліотеки закладу було оформлено літературно-мистецьку виставку «Україна в умовах незалежності. Від 1991 року до сьогодення».
23 серп. 2017

День державного прапора

23 серпня - День державного прапора
22 серп. 2017

виставка-презентація дитячих робіт «Люблю тебе, мій рідний краю!»

До Дня незалежності України було організовано виставку-презентацію дитячих робіт «Люблю тебе, мій рідний краю!»
21 серп. 2017

Урочисті збори трудового колективу

З нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України у навчальному закладі відбулись урочисті збори трудового колективу
16 черв. 2017

Всеукраїнський Олімпійський день

Сьогодні у дитячому таборі «Лелечата» та дитячому садочку відбулися заходи до відзначення Олімпійського дня.
15 черв. 2017

Триває відпочинок у таборі «Лелечата» !

Діти мали можливість відвідати низку цікавих та захоплюючих місць. Ми вже побували в обласній бібліотеці ім. Д.Чижевського та філію № 9, відвідали в НВК№ 21 спортивно-розважальну гру «Країна здоров’я», вирушали в туристичні походи та екскурсії природою, взяли участь у розмальовуванні карти України, зустрілись з представниками патрульної поліції міста. Пригоди не закінчуються, попереду ще багато цікавого у таборі «Лелечата»!
9 черв. 2017

Звіт керівника навчального закладу

9 червня о 16.30 год відбувся звіт керівника
2 черв. 2017

Заходи у пришкільному таборі «Лелечата»

План організації виховної, культурно-просвітницької, національно-патріотичної роботи з дітьми у пришкільному таборі «Лелечата» з денним перебуванням при НВО №15
14 квіт. 2017

Тиждень фізики, математики та інформатики

Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів на яких діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.
9 бер. 2017

9 бероезня - день народження Тараса Шевченка

В навчальному закладі відбулись заходи з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка