НВО "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 15 - дитячий юнацький центр "Явір"

Серпнева нарада педагогічних працівників "Освіта і час.Кропивницький вимір"

27.08.2021
27 серпня 2021 року відбулась зустріч Міського голови з вчителями початкової школи, які будуть працювати в 1-х класах

На зустрічі були присутні: голова Кропивницької міської ради Андрій Райкович, начальник управління освіти Кропивницької міської ради Лариса Костенко, Педагогічні працівники Центру професійного розвитку педагогічних працівників, директори закладів загальної середньої освіти, вчителі початкової школи, які у 2021-2022 навчальному році будуть працювати в 1-х класах та представники батьківської громади. Наш заклад представили вчитель початкових класів Шевченко О.М. та заступник директора з навчально-виховної роботи Прокопчук О.С.

Також учасники зустрічі мали змогу ознайомитись з виставкою нпавчальних посібників НУШ, підручників відповідно тих програм, які обрали заклади освіти.