Оздоровлення - літній табір!

24 трав. 2016
З 30 травня по 15 червня 2016 року на базі нашого навчального закладу буде працювати літній дитячий табір відпочинку. Одноразове харчування коштуватиме 10 гривень, дворазове – 15 гривень.

Шановні батьки!

З 30 травня по 15 червня 2016 року на базі нашого навчального закладу буде працювати літній дитячий табір відпочинку, під час роботи якого Ваші діти матимуть змогу відпочити, поглибити свої знання з іноземних мов та з користю провести свій вільний час під опікою кваліфікованих педагогів.

Одноразове харчування коштуватиме 10 гривень, дворазове – 15 гривень.

Прохання до 27 травня 2016 року заповнити заяву щодо перебування Вашої дитини в літньому дитячому таборі відпочинку за запропонованим зразком.

Зразок
                                                                                               Директору НВО №15
                                                                                                   (назва навчального закладу)
                                                                                              Левченко Л.П.
                                                                                                  (ПІБ директора ЗНЗ)
                                                                                                      (ПІБ батьків)
                                                                                                         адреса:

Прошу Вас зарахувати мого(мою) сина (доньку)   _____ПІБ дитини_____
__________________________________________________________________
учня (ученицю) ______класу до літнього  дитячого табору  відпочинку  з денним перебуванням  при  НВО №15

з «01 червня » по «15 червня» 2016 року.

З правилами внутрішнього розпорядку ознайомлена.

Місце роботи, контактний телефон (батьків) ____________________________

Інформація про те, як дитина буде приходити до табору та залишати табір самостійно_____________________________________________________
Інформація про харчування дитини
дворазове