Педагогічна рада

26 трав. 2016

Виступали:

• заступник директора Севрук Н.П. по підсумкам роботи закладу над науково-методичною проблемою "Формування життєвих компетентностей учнів шляхом впровадження творчої спадщини В.О Сухомлинського"
  • голова ЦМО природничо-математичних дисциплін Банул С.Г. "Аналіз роботи ЦМО вчителів природничо-математичних дисциплін"
  • голова ЦМО суспільно-гуманітарного циклу Ковальчук В.В. "Аналіз роботи ЦМО вчителів суспільно-гуманітарного циклу"
  • голова ЦМО естетичного циклу, трудового навчання та фізичної культури Пташинська В.В. "Аналіз роботи ЦМО вчителів естетичного циклу, трудового навчання та фізичної культури"
  • голова ЦМО початкової школи та вихователів ГПД Петруляк О.А. "Аналіз роботи ЦМО вчителів початкової школи та вихователів ГПД"

Фотозвіт можна переглянути тут.