Свято Останнього дзвоника та вручення атестатів учням 11 класу

30 трав. 2016
27 травня 2016 року у навчальному закладі відбулось урочисте свято Останнього дзвоника та вручення атестатів учням 11 класу.

Свято Останнього дзвоника та вручення атестатів учням 11 класу

27 травня 2016 року у навчальному закладі відбулось урочисте свято Останнього дзвоника. Він продзвенів, констатуючи той факт, що завершився навчальний рік, учні здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. А для одинадцятикласників дзвінок пролунав востаннє та покликав їх у невідану дорогу майбутнього.

Учні, які стали переможцями конкурсів, олімпіад, змагань, інтегрованих конкурсів були нагороджені грамотами, подяками, дипломами, сертифікатами.

А найкращих з них депутат Кіровської міської ради Терзов Д.С. нагородив ще й грошовою премією.

Кращим учнем у 2015-2016 н.р. став випускник Горобець Вадим, а звання "Кращої родини року" отримала родина Лижнюків.

Одразу після лінійки розпочалось вручення атестатів. Випускники з нетерпінням отримали свої перші, здобуті своїми знаннями, документи та подякували вчителям, своїм батькам та рідним за підтримку, уважність та доброту.

Фтозвіт можна переглянути тут.