Вручення медалі

3 черв. 2016
1 червня 2016 року учня закладу Гробця Вадима за особисті успіхи у навчанні нагороджено срібною медаллю.

1 червня 2016 року, у День захисту дітей, особлива подія зібрала талановиту учнівську молодь, вчителів, батьків та жителів міста на площі біля міськвиконкому. Саме в цей день випускники, які наполегливо і старанно працювали 11 років у школі та здобули відмінні оцінки, отримали срібні та золоті медалі. За  особливі успіхи у навчанні був нагороджений срібною медаллю і наш випускник Гробець Вадим. Він неодноразово підтверджував свої знання перемогами у конкурсах та олімпіадах з різних предметів і став гордістю нашого навчального закладу. Ми щиро вітаємо Вадима та бажаємо йому бути цілеспрямованим, завзятим, працьовитим, знайти своє місце у житті, стати тим, ким він мріє бути і твердо стояти на ногах, підвищуючи свій професіоналізм, не зупинятись на досягнутому!

Фотозвіт можна переглянути тут.