Урочистості з нагоди Дня Державного прапора України та 25-ї річниці незалежності України

23 серп. 2016

23 серпня 2016 року у навчальному закладі відбулись урочистості з нагоди Дня Державного прапора України та 25-ї річниці незалежності України. Святкування розпочалось з урочистого підняття державного прапору на фасаді закладу. Весь трудовий колектив зібрався на святкове засідання, на якому пригадали роки становлення незалежної країни та привітали один одного зі святами.

Учні 11 класу зібрались на лінійці, поклали квіти до могили загиблих воїнам та меморіальної дошки героям – випускникам школи.

Фотозвіт можна переглянути тут.