День Знань

1 вер. 2016
1 вересня 2016 року у навчальному закладі відбулось Свято Першого дзвоника

День Знань

1 вересня 2016 року у навчальному закладі відбулось Свято Першого дзвоника. На святковій лінійці були присутні учні, батьки, вчителі, вчителі-ветерани – Брезман Леонід Олександрович, Михайлова Алла Василівна, Шарапанюк Ніна Володимирівна та Семенова Валентина Іванівна. Вчителі ветерани з радістю відвідали школу та були присутніми на І уроці.

Серед почесних гостей на святковій лінійці була присутня заступник міського голови з питань діяльності виконавчих оганів Дзюба Наталія Євгенівна. Вона привітала учнів з початком нового навчального року та нагородила грамотами управління освіти Кіровоградської міської ради вчителів – Москаленко О.В., Калницьку Г.Г., Іщенко Н.А. Випускник школи, нині професор медичних наук Тарасов Володимир Моісейович прийшов на свято привітати учнів, їх батьків та вчителів зі святом та побажав їм творчого натхнення і здобуття необхідних в майбутньому знань.

Директор закладу Левченко Лариса Павлівна виступила з вітальними словами до всіх присутніх та побажала учням плідної роботи та творчих здобутків.

Пролунав перший дзвоник і школярі пішли на свій перший урок в новому навчальному році, який присвячений 25-ій річниці незалежності України.

Фотозвіт можна переглянути тут.