Козацький похід

2 вер. 2016
2 вересня відбувся загальношкільний туристичний похід.

В рамках місячника патріотичного виховання,  місячника фізичної культури та до Всесвітнього дня туризму відбувся спортивно-патріотичний захід для всієї школи - козацький похід. Учні 1-4 класів провели ряд цікавих заходів на території навчального закладу, а учні 5-11 класів вирушили до лісосмуги. Там на них чекали різноманітні конкурси: "Перенесення ваги", "Козаки на конях", "Стрибки в мішках", "Лучники", "Переправа"," Паличка", "Підтягування", інтелектуальний конкурс "Патріот", "Малювання козака", "Пазл", "Міні-футбол", "Козацька страва". За підсумками усіх конкурсів призові місця розподілилися так: І місце - 11 клас, ІІ місце - 5 клас, ІІІ місце - 8 клас, учні 7 класу були кращими в естафетних конкурсах, учні 6 класу - в конкурсі "Козацька страва", учні 9 класу сплели найкращий віночок з квітів.

Фото можна переглянути тутhttp://drive.google.com/drive/folders/0B4dDDdzcSRg-WlotN2tUNU90N2M