9 березня - день народження Тараса Шевченка

9 бер. 2017
В навчальному закладі відбулись заходи з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка

Навесні українці шанують память великого генія слова, національного пророка, художника, борця за ідеали справедливості та добра, за кращу долю України та українського народу, який став символом України - Тараса Григоровича Шевченка.
9 березня шкільний робочий день розпочався з урока, присвяченого великому Кобзарю. Молодші школярі провели заходи в класах, а учні 5-11 класів - в актовій залі. Школярі переглядали відео про життя і творчість Т.Г.Шевченка, висловлювали власні думки щодо життєвого і творчого шляху поета. Школярі читали поезії та зробили висновок, що сповнені любов'ю до рідної землі, прагненням зробити життя українців гідним і достойним з натхненням звучать і сьогодні, коли Україна бореться за мир та незалежність держави. Ніколи не втрачає актуальності заклик поета:
"Борітеся - поборете,
Вам Бог помагає!
За вас правда, за вас сила
І воля святая!"

Фото заходу можна побачити тутhttp://drive.google.com/drive/u/3/folders/0B4dDDdzcSRg-Sm9fR2N3cVVHb1k