Тиждень фізики, математики та інформатики

14 квіт. 2017
З 10 по 14 квітня 2017 року в закладі проходив тиждень фізики, математики та інформатики. Протягом тижня було проведено багато цікавих та змістовних заходів, уроків, конкурсів. Діти показали свої знання, вміння, навички та творчі здібності.

Предметний тиждень мав за мету формування інтересу до предметів математики, фізики, інформатики та їх історі, стимулювання самоосвітньої, комунікативної, творчої компетенції учнів, розширення їх кругозору.

Учителі Головко О.М, Костюченко Н.Ю. та Лисенко Я.А. організували виставку кросвордів, ребусів, рефератів, в якій прийняли участь учні 5-11 класів. Також були проведені конкурси стіннівок, плакатів та малюнків. Учні мали змогу ознайомитися з цікавими винаходами, новинками в галузі обчислювальної техніки та інформаційних технологій, прийняти участь в різних конкурсах, вікторинах, інтерактивних іграх.

Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами.