Олімпійський день та Олімпійський тиждень

15 вер. 2017
У період з 06 по 15 вересня 2017 року у навчальному закладі було проведено Всеукраїнський олімпійський урок і Олімпійський тиждень.

Метою Всеукраїнського олімпійського уроку є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості дітей, юнацтва та молоді до занять спортом.Тому у навчальному закладі було сплановано проведення різноманітних заходів з даного напрямку.

Фотозвіт можна переглянути тут https://drive.google.com/drive/folders/0B8tlCGihnl3KYkE3RFp5dmduZkU

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення Олімпійського тижня у комунальному закладі "Навчально-виховне об'єднання №15 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад комбінованого типу, дитячий юнацький центр "Явір" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" з 06 по 15 вересня 2017 року

Дата проведення (формат: 22.09.17)

Місце проведення

(НВО, ЗОШ, НВК…)

Назва заходу, місце проведення

(формат: стадіон, спортзал…)

Кількість учасників

(тільки цифра)

Короткий опис щодо проведення заходу

Одне або декілька посилань в інтернеті на новину

(соц..мережі, фото або відео)

1

05.09.17

Лісопаркова зона м.Кропивницького

Загальношкільний туристичний похід

240

Під час турпоходу були проведені спортивні естафети, змагання з футболу, конкурси на кращу емблему, девіз, пісню та страву.

2

06-15.09.17

НВО№15, класні кімнати

Інформаційно-пізнавальні години:

• "Правила здоров'я";
  • "Здоров'я знищити легко, відновити неможливо!";
  • "Людина сама має заробити своє здоров’я".

243

Класні керівники провели з учнями цікаві уроки про те, як бути здоровими, берегти його.

3

11.09.17

НВО№15

Випуск "живої" стінгазети «Здоровенькі були!».

98

Учні створили стінгазети, у яких надавали поради про здоровий спосіб життя та заняття спортом.

4

06-14.09.17

НВО№15, спортмайданчик

Спортивні змагання:

• „Всією сім’єю – на старт!”;
  • „Веселий час змагань”;
  • „До спортивного Олімпу”;
  • Вуличний футбол серед хлопців;

210

Учні приймали участь в спортивних іграх, естафетах.

5

14.09.17

НВО №!5, класна кімната 5 класу

Бесіда «Кожна людина – будівник храму, що називається його тілом».

23

Медична сестра провела з учнями 5 класу бесіду про необхідність кожної людини слідкувати за своїм здоров'ям

6

08.09.17

НВО №15, актова зала

Засідання комісії "Спорту та здоров'я" учнівського самоврядування на тему "Фізична культура як важливий компонент загальнолюдської культури і формування особистості".

10

Учні, які входять до комісії "Спорту та здоров'я" обговорили питання впливу спортивних занять на здоров'я людини та вирішили проводити спортивні хвилинки на перервах.

ІНФОРМАЦІЯ

про проведення Олімпійського уроку у комунальному закладі "Навчально-виховне об'єднання №15 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад комбінованого типу, дитячий юнацький центр "Явір" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області" 8 вересня 2017 року

Дата проведення (формат: 22.09.17)

Місце проведення

(НВО, ЗОШ, НВК…)

Назва заходу, місце проведення

(формат: стадіон, спортзал…)

Кількість учасників

(тільки цифра)

Короткий опис щодо проведення заходу

Одне або декілька посилань в інтернеті на новину

(соц..мережі, фото або відео)

1.

08.09.17

НВО №15

Олімпійський урок «Рухайся більше – проживеш довше»

241

До Олімпійського уроку був залучений Тренер ДЮСШ №2 Тесленко Олександр Миколайович, який учням розповів про історію виникнення олімпійських ігор, спілкувався з учнями, відповідав на запитання.