Ділимось досвідом роботи щодо впровадження інклюзивної та корекційної освіти у роботу навчального закладу

7 черв. 2018
7 червня на базі закладу відбулась практична частина курсів підвищення кваліфікації вчителів закладів середньої освіти, які навчають учнів з особливими освітніми потребами та асистентів вчителів

Під керівництвом завідувача ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Червонець І.В. та старшого викладача кафедри педагогіки, психології і корекційної освіти Войтко В.В. відбулась практична частина курсів підвищення кваліфікації вчителів закладів середньої освіти, які навчають учнів з особливими освітніми потребами та асистентів вчителів. З курсантами ділились досвідом роботи директор навчального закладу Левченко Л.П., вчитель-логопед Магльована О.І., вчитель розвитку мовлення Магльована Я.Ю., вчитель ритміки Лівер В.С. та психолог Шевченко О.М. Для відвідувачів було проведено екскурсію до спеціальних кабінетів, підготовлено наочність, документацію, дидактичні матеріали, виставки напрацювань вчителів та фотографії. Вкінці заходу учасники курсів залишили контактні дані для обміну досвідом.

Фотозвіт можна побачити тут https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1QdDKFedw2jPWb48c-E6MVe4HLSVrYW9U