Участь у психолого-педагогічному семінарі "Профілактика булінгу"

11 груд. 2018
11 грудня 2018 року о 14.00 відбувся психолого-педагогічний семінар з теми: «Профілактика булінгу».

11 грудня 2018 року о 14.00 в приміщенні навчально-виховного комплексу „Кіровоградський колегіум – спеціалізований загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад – центр естетичного виховання” Кіровоградської міської ради Кіровоградської області за участі начальника управління освіти Міської ради міста Кропивницького відбувся психолого-педагогічний семінар з теми: «Профілактика булінгу».
В психолого-педагогічному семінарі взяли участь
директор закладу Левченко Л.П., педагог-організатор, яка виконує функції заступника директора з
виховної роботи Коноваленко С.А., голова батьківського комітету Дубровська Т.В. та представниця учнівської
громади учениця 9 класу Капуста Дар'я.
Семінар був поділений на теоретичну та практичну частини. Своїм досвідом, думками та порадами ділились начальник управління освіти Л. Костенко, представники поліції та юстиції м.Кропивницького. Присутні переглянули тематичні відео-ролики та повернулися з новими ідеями щодо профілактики булінгу в навчальних закладах.