У нас з'явилась нова акустична система!

15 лист. 2019
Завдяки перемозі збірної команди закладу у конкурсі "Спортивне місто - здорова нація", у школі було придбано нову акустичну систему

Відповідно до наказу управління освіти Міської ради міста Кропивницького від 11 квітня 2019 року №204/о «Про проведення міських змагань "Спортивне місто-здорова нація" були проведені спортивні змаганя серед шкіл міста. Метою спортивних змагань стало формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я школярів, залучення їх до фізичної культури як складової частини загальнолюдської культури.

Наш навчальний заклад представив на змананнях гідну команду:

Керівник команди - вчитель фізичної культури Овчаренко О.О.

Вчителі-учасники: Коноваленко С.А., Овчаренко О.О.

Батьки-учасники: Шевченко О.М., Аношкіна Ю.А., Прокопчук А.М., Гурник В.В.

Учні-учасники: Савицький В., Міхненко С., Аношкін Є., Борщ Т., Лукіна І., Гурник М.

Команда достойно увійшла до півфінальної гри та, нажаль, далі не пройшла.

Проте, учасники змагань від нашої школи отримали у нагороду сертифікат за участь у півфіналі загальноміських змагань "Спортивне місто - здорова нація" на суму 10000 гривень на придбання шкільного обладнання.

Колективом Лелеківської гімназії було обдумано вирішено придбати на ці кошти мобільну акустичну систему на акамуляторах, в комплекті 2 безпроаідних мікрофони. Саме такої апаратури не вистачало закладу для проведення різних заходів.

Всі дуже задоволені, у планах багато цікавих ідей щодо покращення умов навчально-виховного процесу.