День Єднання

16 лют. 2022
16 лютого 2022 року наш заклад відзначив День Єднання, метою якого є консолідація всіх громадян України

Відповідно до Указу Президента України від 14 лютого 2022 року №53/2022 "Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства"  16 лютого в Україні відбувся День Єднання.

У нашому закладі були сплановані та проведені заходи національно-патріотичного спрямування:

На фасаді центрального входу до закладу бувурочисто  піднятий Державний Прапор України.

Учні та педагоги прийшлиурочисто одягнені у вишиванки, або мали елементи національної символіки.

Класні керівники 1-9 класів провели з учнями інформаційно-пізнавальні години, круглі столи, флешмоби. О 10.00 годині учні з педагогами виконали Державний Гімн України. І, хоча в учнів 5-9 класів навчання відбувалось із використанням технологій дистанційного навчання, всі заходи вони провели онлайн.

Також учні були залучені до Всеукраїнського челенджу, за умовами якого потрібно було зробити фото чи зняти відео з прапором України, розмістити його на своїй сторінці у соціальній мережі з хештегом #UAразом, позначити людину, якій передаєш цю естафету.

Фотозвіт з Дня Єднання  можна переглянути за посиланням.