Вебінар-практикум для вчителів закладу

7 лист. 2022
В Лелеківській гімназії практичним психологом закладу проведено вебінар-практикум, на якому розглянули питання створення безпечного простору для дітей різного віку

Згідно програми експрес-курсу "Психологічні хвилинки: мета, завдання, механізми дій" за ініціативи МЦПРПП, 07.11.2022р. в Лелеківській гімназії практичним психологом закладу проведено вебінар-практикум, на якому розглянули питання створення безпечного простору для дітей різного віку. Обговорили доцільність застосування різноманітних вправ для психоемоційної підтримки під час "психологічних хвилинок". Також, зосередили увагу на важливості, особливостях та правилах надання першої психологічної допомоги. І не менш важливої необхідності турботи про власний емоційний стан, ресурсування та самодопомогу.