Марафон до дня Дитини 2022

14 лист. 2022
З 11 по 21 листопада за ініціативи та підтримки МЦПРПП в місті проходить щорічний Марафон до дня Дитини. Наш заклад з радістю долучився до заходу.

Діти мають залишатись дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш з Вами обов’язок – зробити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах. Відповідно до Декларації прав дитини, прийнятою Генеральною Асамблеєю та Конвенцію про права дитини, кожна дитина має право на освіту, здоров’я, належну медичну допомогу, ім’я та громадянство. Кожна дитина по факту народження заслуговує на турботливе родинне середовище та захист від жорстокого поводження чи насильства.

З 11 по 21 листопада за ініціативи та підтримки МЦПРПП в місті проходить щорічний Марафон до дня Дитини. Наш заклад також долучився до даного заходу. Знакові дати марафону: 13 листопада - Всесвітній день доброби; 16 листопада - Міжнародний день Толерантності; 20 листопада - Всесвітній день Дитини; 21 листопада - Всеукраїнський день гідності та свободи й Всесвітній день телебачення.

Запрошуємо на сторінку блогу практичного психолога, де висвітлюються результати різноманітних форм роботи наших учнів, педагогів та батьків. Переглянути сторінку:  https://shev4enkoom.blogspot.com/p/blog-page_11.html