Профорієнтаційний захід «Якісна профільна освіта кожній дитині»

11 квіт. 2023
Учні 9 класу відвідали медколеж міста, на базі якого відбувся профорієнтаційний захід

Сьогодні на базі Кіровоградського медичного фахового коледжу ім. Є.Й.Мухіна (Студентський бульвар, 16.) відбувся профорієнтаційний захід «Якісна профільна освіта  кожній дитині» в рамках проєкту «Обери майбутню професію». Учні 9 класу відвідали медколедж, на сцені якого були представлені ліцеї з різними напрямками у 10-11 класі, а також коледжі і професійно-технічні заклади. Було цікаво послухати інформацію від начальника управління освіти Костенко Л.Д. та випускників різних закладів, які розповіли про свій досвід та перспективи.
Маю надію, що у наших випускників все складеться добре і вони оберуть свої перспективні шляхи навчання.