Свято Останнього дзвоника

31 трав. 2023
В останній день весни у закладі традиційно відбулось свято Останнього дзвоника у 2022-2023 навчальному році

Вже вкотре Останній дзвоник у закладі проходить у формі квесту. Це цікава, весела та пізнавальна гра в ході якої учні разом з класними керівниками проходять тематичні станції. Цьогоріч їх було 8:

1. Караоке (кожен клас виконував пісні патріотичного спрямування).

2. Фізична (класи освоювали фізичні закони та проводили дослід з ліплення сніговика з соди).

3. Англійська ( заданняв ігровій формі,  відповідно віку дітей зі знаня англійської мови).

4. Здоров'язберігаюча (інтелектуальні завдання зі знання основ здорового способу життя).

5. Фотозона (місце, де класні колективи мали змогу креативно зробити фото).

6. Спортивна (спортивні естафети).

7. Малюнок на асфальті (творча робота зі створення малюнку патріотичного характеру).

8. Шкільна кав'ярня (учасники квесту куштували тістечка з соком та солодкою водою).

Усі станції були пройдені успішно.

Одним з етапів квесту був патріотичний блок. О 9-й годині учні зібралися усі разом та взяли участь у загальнонаціональній хвилині мовчання. Таким чином вшанували пам'ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Після цього усі присутні на святі взяли участь у спільному флеш-мобі "Молитва за Перемогу".

Вкінці святкового заходу було оголошено суму коштів на купівлю дрону для ЗСУ. Учні, батьки та вчителі зібради 9221,00 грн., взявши участь в акції. Кошти були перераховані за реквізитами для подальшого зібрання, купівлі дрону та передачі його Збройним силам України.