Заняття з першої домедичної допомоги

24 трав. 2018
24 травня до школи завітали інспектори відділу зв'язків з громадскістю УПП в Кіровоградській області та представник організації Червоного Хреста м.Кропивницького

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху у навчальному закладі відбулось заняття з першої домедичної допомоги при дорожньо-транспортних пригодах. Заняття проводилося на свіжому повітрі для 5-9 класів. Учні теоретично та практично ознайомилися з правилами надання першої домедичної допомоги при ДТП, вчились накладати пов'язки при кровотечах, переломах та інших ранах. Діти залюбки спілкувались з організаторами заходу, задавали запитання та ділились власним досвідом.

Наприкінці заняття учні мали змогу сфотографуватися на згадку з інспекторами. А найактивніший учасник заходу - учень 6 класу Голомозий Євген, отримав у нагороду подарунок - пакет першої домедичної допомоги.