День Знань

1 вер. 2018
1 вересня - святковий і радісний день для усіх школярів!

Фотозвіт можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1G4DVY2Jl8lTZRIQu3YoJ7g7NgWCVQhoA?ogsrc=32

Перший день осені - очікуваний святковий день для дітей! Саме першого вересня завершуються літні канікули та розпочинається навчальна пора. Для того, щоб цей день не був сумним для учнів, а дійсно святковим, його було проведено у нетрадиційній формі.

Дев'ятикласники урочисто завели першокласників до актової зали, де на них з нетерпінням очікували батьки, рідні, вчителі та вихователі. Директор закладу Левченко Лариса Павлівна привітала дітей зі святом. Також вітальні слова звучали від класних керівників та батьків першачків. Учні 9 класу зібрали цікаві книги, розфарбовки та подарували їх наймолодшим учням. Таким чином у 1-А та 1-Б класах з'явились перші дитячі бібліотечки. Школярі та їхні батьки поринули у віртуальну екскурсію закладом та побачили на відео невеличку історію школи, ознайомились з кабінетами, у яких будуть перебувати дітлахи: класні кімнати, дитячі ігрові зали, просторі та світлі коридори, кабінети, обладнані технічними засобами навчання, спортивна зала, актова зала, їдальня та ін.

Також випускному класу була надана можливість посвятити першокласників у школярі та передати символічний ключ від Країни Знань. Вони ж святковою ходою відвели першокласників у класну кімнату, де їх зустрічали батьки хлібом-сіллю. Учні з батьками та вчителями скуштували коровай, грали, веселились та знайомились один з одним.

Учні 2-8 класів обирали святкові заходи на перше вересня за власними бажаннями:

Учні 2-А класу відвідали майстер-клас "Веселі карамелі". Діти власноруч сворили свої перші цукерки, ознайомились з цікавою технологією їх виготовлення. А потім разом з вчителями та  батьками прогулялись вулиями  та майданчиками міста.

2-Б клас провели святковий захід у школі, грали, змагались та створили колаж "Мої мрії на майбутнє".

3-А клас провели веселий час на території навчального закладу.

Учні 3-Б класу провели дозвілля у центральній частині міста та відвідали піцерію.

Класний керівник 4-А класу сворила для учнів творчу майстерню "Книга побажань". Учні багато мріяли, давали відповіді на цікаві запитання та висловлювали один одному побажання.

Учні 4-Б класу провели сучасний та творчий квест "В гості на 1 вересня".

П'ятикласники провели захід у закладі "День Знань - це свято!".

Учні 6 класу розпочали святкування у класній кімнаті, а потім вирушили до центральної площі міста. Там школярі провели цікаву бесіду з представниками поліції та отримали від них корисний подарунок - світловідбиваючі елементи (брелки), які допоможуть дітям у майбутньому безпечно пересуватись дорогами.

Учні 7 класу поділились на три команди та змагались у квесті, пересуваючись різними станціями із цікавими завданнями. Звісно перемогла дружба.

Ну а старші учні з 8 та 9 класу відвідали заходи, що відбувались у дендрологічному парку міста.

Всі учні провели цей день весело. креативно та святково,  отримали безліч позитивних емоцій, які зарядили дітей та позитивно настроїли на увесь навчальний рік!