Бінарний STEAM урок в 4-А класі

13 груд. 2018
13 грудня в 4-А класі був проведений бінарний STEAM урок в 4-А класі вчителями Іщенко Н.А. та Лукіною К.В.

Вчитель англійської мови Іщенко Н.А. та вчитель очаткових класів Лукіна К.В. провели бінарний STEAM урок в 4-А класі на тему "Різдвяні пригоди з Gingerbread". Під час цього уроку діти познайомились з казковим героєм Імбирний пряник та залюбки погодились йому допомогти  в підготовці до Різдва. В експериментальній лабораторії учні визначали найміцніший цемент для казкового імбирного будиночку, створили нові дивовижні кольори глазурі, малювали динамічні магічні картинки зими на молоці, відтворили мелодію "GingleBells" на власноруч створеному музичному інструменті, а також спостерігали за танцями родзинок в спрайті.

Другим етапом уроку був майстер-клас з розпису учнями імбирного чоловічка та його казкового будиночку. Завершився урок чаюванням. Всі учні залишились задоволені і з нетерпінням очікують веселого Різдва.

Фотозвіт заходу можна побачити тут https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1Hpj7DIRfxKMJmPYvixt3SRB1m96-063C?ogsrc=32