22 січ. 2019
21 та 22 січня у школі проводились заходи до Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акту злуки між УНР та ЗУНР

22 січня у закладіі відбувся спільний захід шкільної бібліотеки та міської бібліотеки відділення №9. Також учні 7 класу провели яскравий тематичний флешмоб.

А класні керівники 1-9 класів провели Єдиний тематичний урок «Україна незалежна, соборна і неподільна».

Фотозвіт та відео можна переглянути тут https://drive.google.com/drive/u/1/folders/1ap5PetPeRbNbUl6ROXx9uEiBrmCtgjm-

КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД «НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБЄДНАННЯ №15 «ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І- ІІІ СТУПЕНІВ,

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КОМБІНОВАНОГО ТИПУ, ДИТЯЧИЙ ЮНАЦЬКИЙ ЦЕНТР «ЯВІР»

КІРОВОГРАДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ»

НАКАЗ

від _____ січня 2019 року                                                           №_____- о

Про відзначення дня Соборності України

і 100-річчя проголошення Акту злуки між

УНР та ЗУНР в закладі

Відповідно до наказу управління освіти Кіровоградської міської ради від 15 січня 2019 року №25/о «Про день Соборності України і 100-річчя проголошення Акту злуки між УНР та ЗУНР " з метою виховання учнівської молоді міста в дусі патріотизму і поваги до визначних і основоположних дат нашої держави, консолідації українського суспільства, згуртування громадян навколо ідеї Соборності української держави

НАКАЗУЮ:

1. Відзначити у закладі день Соборності України і 100-річчя проголошення Акту злуки між УНР та ЗУНР.
  2. Класним керівникам 1-9 класів:

2.1. Організувати та провести єдиний тематичний урок «Україна незалежна, соборна і неподільна» 22 січня 2019 року о 08.00.

2.2. Організувати проведення тематичних уроків, бесід, виховних годин, засідань за круглим столом, конференцій та інших заходів, спрямованих на виховання патріотизму, поваги до минулого українського народу та демократичних цінностей 21 січня 2019 року.

1. Забезпечити збереження життя та здоров'я школярів та попередити нещасні випадки під час проведення заходів.

3. Шкільному бібліотекарю Згривець О.М. організувати на базі шкільної бібліотеки тематичну виставку документів, друкованих видань, фотоматеріалів, присвячених історії та діяльності Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, їх ролі в здобутті незалежності.

4. Педагогічним працівникам закладу за можливості взяти участь в урочистій церемонії покладання квітів до пам’ятників Героям Небесної Сотні на площі Героїв Майдану, Т.Г.Шевченку, В.К. Винниченку та в урочистій ході, яка відбудеться 22 січня 2019 року.

5. Завгоспу Ляуш О.П. забезпечити підняття Державного Прапору на будівлі закладу 22 січня 2019 року.

6. Відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів, попередження нещасних випадків з ними в дорозі та під час проведення заходу покласти на педагогів, визначених наказами по навчальним закладам.

7. Роботу з питань безпеки життєдіяльності учнів здійснювати відповідно до діючих нормативних вимог.

8. Контроль за виконанням наказу покласти на педагога-організатора Коноваленко С.А.

Директор НВО№15                                                            Л.Левченко